Human Resources Poland Sp. z o.o.

Kierowca wywrotki

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta z Wielkiej Brytanii poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • transport materiałów sypkich i kawałkowych z zakładu na budowę
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie pojazdu

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy wywrotki
  • prawo jazdy kat C
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w Wielkiej Brytanii
  • karta tachograficzna

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia - wypłata raz w tygodniu
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kontrakt z pracodawcą brytyjskim jest podpisywany przed wyjazdem do UK
  • oferujemy pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • zakwaterowanie w niskiej cenie oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora