POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca wywrotki kat. C / C + E

Miejsce pracy: Rościęcino k. Kołobrzeg

ZADANIA:

  • przewóz materiałów budowlanych na terenie budowy i poza nią;
  • dbanie o stan techniczny pojazdu oraz o terminowość dostaw.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kategorii C lub C + E;
  • doświadczenie w obsłudze samochodu wywrotki;
  • uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej);
  • wysokie poczucie zawodowej odpowiedzialności;
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę – stawka godzinowa;
  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku;
  • dla zamiejscowych oferujemy dodatek mieszkaniowy.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.