Opis stanowiska pracy

Firma handlowa zatrudni kierowcę samochodu dostawczego.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
- stałą ofertę pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bardzo dobre warunki socjalne,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- praca w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole.

Wymagania

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min.1 rok,
- znajomość topografii Wrocławia i okolic,
- prawojazdy Kat. B minimum 4 lata,
- kultura osobista,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Firma z branży biurowej o zasięgu ogólnopolskim, z kilkunastoletn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców