kierowca wózków widłowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu inżynieryjnego, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 26263
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • transport materiałów, wyrobów i odpadów pomiędzy wydziałami produkcyjnymi oraz magazynami
  • ewidencjonowanie towarów w systemie
  • prowadzenie ewidencji stanów magazynowych

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie IV-brygadowym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz praktyczna umiejętność ich obsługi (minimum 1 rok)
  • umiejętność (w stopniu dobrym) obsługi komputera – Word, Excel, mile widziana znajomość systemu magazynowego
  • umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność i sumienność

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie - średnie wynagrodzenie miesięczne ok. 2500 zł netto
  • gwarancja wypłaty zawsze na czas
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością nawiązania długofalowej współpracy z klientem
  • opłacane składki ZUS, gwarancja urlopu i świadczeń
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • opieka naszego pracownika
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z karty Multisport
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)