KIEROWCA WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Seriusz Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Seriusz Sp. z o.o. poszukuje do współpracy kierowców kat. B prowadzących własną działalność gospodarczą

Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie

Oferujemy:

Stabilność i atrakcyjne warunki współpracy
Pracę w ambitnym zespole w renomowanej firmie
Potrzebne narzędzia pracy
Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania

Wymagania:

- własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia
- doświadczenie w transporcie art. spożywczych
-prawo jazdy od minimum 2 lat
-doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych min 2 lata
-książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
-niekaralność
-uczciwość, komunikatywności i dyspozycyjności

Prezentacja firmy

www.seriusz.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 2PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Logistyka