kierowca w transporcie międzynarodowym

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym
• Wykonanie przewozu towarów w transporcie drogowym
• Rozliczenie z dokumentacji i wykonanych czynności po zakończeniu operacji transportowej

Wymagania

• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym
• Prawo jazdy kat C, E
• Aktualna karta kierowcy
• Świadectwo kwalifikacji
• Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców