Kierowca w transporcie międzynarodowym

BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.

Holandia, Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma funkcjonuje nieprzerwanie od 1987 roku. Zajmuje się transportem drogowym, morskim, lotniczym i kolejowym.

Jesteśmy pierwszą prywatną firmą spedycyjną w Polsce. Posiadamy własny obiekt biurowo-magazynowy w W-wie gdzie znajduje się nasza siedziba. Posiadamy oddział spedycyjny w Gdyni i oddział celny w Radomiu. Posiadamy własną agencję celną i siostrzaną firmę transportową. w sumie posiadamy ponad 60 ciągników siodłowych. Zatrudniamy łącznie ok 100 pracowników.

Posiadamy bazę transportową w W-wie i Venlo w Holandii.

Miejsce pracy: Venlo

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym.
  • Baza w Venlo w Holandii i w Warszawie
  • Zlecenia wydawane są przez dyspozytorów holenderskich bezpośrednio kierowcy.
  • Oferujemy pracę w systemie 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie odpoczynek. Jest w tym systemie 3 kierowców do 2 ciągników siodłowych na stałe.
  • Są dobre warunki socjalne w Holandii. Jest kantyna, toalety, szafki i internet na bazie w Venlo. Poza bazą pokrywamy koszty parkingów z udogodnieniami. Jazda po krajach Unii, kierunki główne to Holandia, Belgia, Wielka Brytania i Niemcy. Polskie ciągniki siodłowe a naczepy holenderskie.
  • Pokrywamy koszty dojazdu kierowców do Holandii.
  • Istnieje również tryb pracy bez bazy stałej w Venlo ale zlecenia wydawane będą przez naszych polskich dyspozytorów. Tryb pracy tak jak powyżej.
  • Istnieje też opcja trybu pracy z Polski z bazy w W-wie do Europy Zachodniej i z powrotem na nasze zlecenia.

Wymagania:

  • Wymagane posiadanie prawa jazdy kategoria C+E z wpisem 95 i karta cyfrowa.
  • Kierowca musi mieć doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu ciągników siodłowych z naczepami.
  • Znajomość podstaw języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Wymagane będzie posiadanie uprawnień ADR podst. ale na początku może być bez.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zatrudnienia na okres stały po okresie próbnym 2-3 mies.
  • W okresie stałym wynagrodzenie podstawoweza 1 m-c wynosi brutto 2900 zł + system diet minimum wynagrodzenie 1700 EUR za 4 tygodnie pracy.
  • Dochodzi system premii za przekroczenie min. przebiegu km i premie za oszczędną jazdę.

Prezentacja firmy

Firma spedycyjno-transportowa oferująca transport drogowy , morsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne