Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C+E

Green Way Transport Sp. z o.o. Sp. k.

Gorzów Wielkopolski, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą transportową z Gorzowa Wlkp. W chwili obecnej poszukujemy kierowców z prawem jazdy kat. C+E do pracy w transporcie międzynarodowym.

  • Obecnie jesteśmy w posiadaniu nowych samochodów Scania G360
  • Trasy tylko z punktu A do punktu B (Niemcy: Satteldorf – Belgia: Lanaken).
  • Nie wymagana znajomość języków obcych
  • Wynagrodzenie 5500-6500 zł ( za około 3 tyg. pracy w ciągu miesiąca w systemie 2/1 )

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, w przypadku ich braku oferujemy sfinansowanie kursu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Firma transportowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców