KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM KAT C+E

Farm Trans Eastern Europe Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Farm Trans Eastern Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku zajmuje się transportem towarów pomiędzy Europą Zachodnią i Wschodnią. Jesteśmy firmą działającą na rynku TSL od ponad 14 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania:

  •  prawo jazdy kat. C+E
  •  świadectwo kwalifikacji zawodowej
  •  karta kierowcy
  •  doświadczenie minimum 1 rok w transporcie międzynarodowym - Walking Floor/Belt/ Kipper
  •  dokładność, samodzielność, dyspozycyjność
  •  podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  •  oświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • system pracy 2/1
  • praca na terytorium krajów: Polska-Niemcy-Benelux-Francja-Wielka Brytania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne pojazdy ciężarowe
  • pakiet socjalny
  • opieka medyczna Medicover
  • program sportowy Fit Profit

Prezentacja firmy

Spółka istnieje na rynku od 2005 roku. Posiadamy fachową i wykwal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców