Kierowca w transporcie międzynarodowym kat.B

Green Way Transport Sp. z o.o. Sp. k.

Gorzów Wielkopolski, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z flotą ponad 20 samochodów dostawczych marki Renault Master (busy do 3,5 tony), jeździmy po krajach: Niemcy, Holandia, Belgia.

W chwili obecnej poszukujemy kierowców z prawem jazdy kat. B do pracy w transporcie międzynarodowym.
System pracy: 2/1

Zapewniamy:
-szkolenie stanowiskowe dla osób chętnych do pracy, nieposiadających doświadczenia w transporcie międzynarodowym.

Wymagania

Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, oraz umiejętność obsługi nawigacji.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Firma transportowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców