Kierowca w transporcie ADR międzynarodowym

Cotru Sp. z o.o.

Strzelin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Cotru Sp. z o.o. zatrudni kierowcę z uprawnieniami ADR w transporcie międzynarodowym.

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie stałe, atrakcyjne, terminowe,
• Pracę na terytorium UE
• Szkolenie w zakresie jazdy, obsługi pojazdów i naczep
• Możliwość sfinansowania kursu na przewóz materiałów ADR
• Nowy budynek socjalny w Tilburgu (prysznice, kuchnia, pralka, salon, TV, internet WiFi)
• Pracę z nowym sprzętem MAN, VOLVO
• Pełną obsługę serwisową używanego sprzętu
• System pracy 3/1
• Miła atmosfera
• Transport do i z pracy

Wymagania

• Ukończone 21 lat
• Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (mile widziane doświadczenie w przewozie płynów cysternami dla kierowców cystern, ale też niedoświadczeni kierowcy do przyuczenia)
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. C+E
• Świadectwo do przewozu materiałów ADR (ewentualnie możliwość zrobienia w trakcie zatrudnienia)
• Aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
• Aktualne badanie psychologiczne

Prezentacja firmy

Firma transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców