Kierowca tras miedzynarodowych C+E

Janus Trans Maczyński Sp. j.

opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Janus Trans-Mańczyński Sp. jawna
Firma transportowa zatrudni Doświadczonych kierowców C+E
Kierowca Tras Międzynarodowych
Region: Opolskie -Opole
Opis stanowiska:
Kierowca tras międzynarodowych: Czechy, Słowacja, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Szwajcaria.
Wymagania,
• karta kierowcy, ważne prawo jazdy C+E,
• niekaralność, dobra reputacja,
• dyspozycyjność,
• uprawnienia ADR podstawowe (możliwość uzupełnienia w czasie rekrutacji),
Oferujemy:
nowoczesny tabor: MERCEDES
 Umowa o pracę
 Terminowe rozliczenia !
Wszystkie osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców