Opis stanowiska pracy

Firma Quick Fresh, właściciel marki Dzień Dobry, zajmująca się produkcją i dystrybucją soków poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca - Sprzedawca
Miejsce pracy: śląskie i dolnośląskie (Katowice, Wrocław)
Nr Ref: KS/QF/2016

Zadania:

sprzedaż i dystrybucja oferowanych przez firmę produktów
pozyskiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi klientami
dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy
odbiór należności i prowadzenie codziennego rozliczenia

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą z własnym samochodem jak i osoby zainteresowanie umową oraz bez własnego auta (auto dostawcze firmowe).

Wymagania:

prawo jazdy kat B
podstawowa umiejętność obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
zaświadczenie o niekaralności
dyspozycyjność i zaangażowanie
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
motywujący system wynagrodzeń
możliwość dzierżawy samochodu
możliwość rozwoju zawodowego i awansu

CV z zawartą zgodą na przetwarzanie danych osobowych
prosimy przesyłać w terminie do 31 marca 2016r.

Prezentacja firmy

Firma Quick Fresh, właściciel marki Dzień Dobry, zajmująca się pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców