Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierowca - Serwisant
Miejsce pracy: woj. mazowieckie - Warszawa

Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związanych z przewozem asortymentu na terenie województwa mazowieckiego, dostarczaniem i wyminą odzieży, materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń, prowadzeniem ewidencji tras i dostaw.
Baza firmy mieści się w dzielnicy Targówek.

Wymagania

Na poszukiwanym stanowisku proponujemy:
•    współpraca w oparciu o działalność gospodarczą na czas nieokreślony
•    Samochód z pokryciem kosztów eksploatacji
•    Stałe trasy

Chętnie spotkamy się z osobami, które:
•    posiadają doświadczenie na stanowisku kierowcy
•    posiadają doświadczenie w transporcie towarów i urządzeń
•    posiadają czynne prawo jazdy kat. B
•    są komunikatywne

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców