Opis stanowiska pracy

Mercedes Martruck Sp. z o.o. już od 15 lat dostarcza swoim klientom pojazdy marki Mercedes-Benz. W związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko: KIEROWCA- SERWISANT
OPIS STANOWISKA:
- praca dorywcza kilka razy w miesiącu związana z transportem samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t z zagranicy.

Wymagania

WYMAGANIA:
- poszukujemy osoby dyspozycyjnej, mile widziani emeryci i renciści
- czynne prawo jazdy kat. B, C,
- doświadczenie i wiedza techniczna z zakresu drobnej diagnostyki samochodów ciężarowych i dostawczych - znajomość j. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność
OFERUJEMY:
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- pracę w przyjaznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV podając w tytule maila nazwę stanowiska – KIEROWCA - SERWISANT

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Firma Martruck działa na rynku motoryzacyjnym od ponad 10 lat i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców