Kierowca samochody ciężarowego / Operator agregatu ssącego

Smart Energy Sp. z o.o.

woj. Dolnośląskie/Kłodzko i okolice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
1) Prawo jazdy kat. C i E
2) Aktualny kurs na przewóz rzeczy
3) Kurs ADR cysterny
4) Mile widziane świadectwo kwalifikacji E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji sieci na stanowiskach eksploatacji – grupa 2
5) Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości i w przestrzeniach zamkniętych
6) Mile widziana znajomość języka niemieckiego
7) Praca na terenie kraju – częste wyjazdy służbowe
8) Okresowe delegacje za granicę
9) Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w specjalistycznych usługach porzadkowo-cz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne