Kierowca samochodu dostawczego kat. B

Axell Polska

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób na stanowisko: Kierowcy samochodu dostawczego kat. B

Oferta pracy tymczasowej.

Opis stanowiska:

• przewóz towaru na trasie Polska (Zabrze) – Czechy,
• kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru oraz dokumentacji,

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie cieszącej się dobrą renomą,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość nawiązania długoterminowej współpracy,

Wymagania

• doświadczenie w transporcie międzynarodowym (min. 1 rok)
• czynne prawo jazdy kategorii B,
• wykształcenie min. zawodowe,
• mile widziane aktualne badania psychotechniczne,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjny,
• dyspozycyjność, zaangażowanie,
• płynna obsługa nawigacji,

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive