Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakościowo-ilościowa ładowanych towarów zgodnie z dokumentami handlowymi,
  • staranne rozmieszczanie i zabezpieczenie przewożonego towaru,
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji przewozowej,
  • rozliczanie z klientem dostawy, uzyskanie potwierdzenia odbioru towaru,
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu (w szczególności stanu hamulców, ogumienia, oświetlenia).

Wymagania:

Dokumenty, potwierdzające kwalifikacje do pracy na stanowisku kierowcy, wykonującego przewozy drogowe:

  • aktualne prawo jazdy kategorii C, C+E,
  • uprawnienia HDS,
  • orzeczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy,
  • znajomość topografii Warszawy i okolic,
  • punktualność, komunikatywność, odpowiedzialność, uczciwość i sumienność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stałą pracę,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość dokształcania i rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców