Kierowca samochodu ciężarowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Radom

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca Samochodu Ciężarowego
Nr ref.: KSC/12/2013
Miejsce pracy: Radom, mazowieckie

Zadania:

•Wykonywanie przewozu złomu zgodnie z dyspozycją przełożonego;

•Utrzymywanie powierzonego pojazdu w stałej gotowości technicznej;

•Utrzymywanie odpowiednich relacji z serwisami zewnętrznymi;

•Dbałość o właściwy wizerunek firmy wśród dostawców złomu;

•Prowadzenie oraz dbałość o kompletność dokumentacji;

•Przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym, o czasie pracy kierowcy, ustawy o transporcie drogowym oraz rozporządzenia;

•Przestrzeganie ustalonych norm w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska,;

•Utrzymywanie płynne, skutecznej komunikacji ze współpracownikami i wydziałami firmy oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

Wymagania:

•Aktualne prawo jazdy kat. C+E (wpis kodu 95);

•Min. 3 lata jako kierowca samochodu ciężarowego

•Ukończone i ważne szkolenie okresowe – kwalifikacje zawodowe;

•Ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego;

•Aktualne badania psychologiczne oraz lekarskie;

•Aktualne zaświadczenie o niekaralności (max. 3 m-ce od daty wystawienia);

•Mile widziane uprawnienia na HDS wydane przez UDT dla kat. II Ż;

•Mile widziane doświadczenie z zakresu mechaniki pojazdów oraz urządzeń hydraulicznych;

•Wysoka motywacja do pracy;

•Gotowość do ciągłego rozwoju;

•Umiejętność pracy w grupie;

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej, rozwojowej firmie;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Pracę w przyjaznym zespole

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.