kierowca samochodu ciężarowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Herby/ k. Częstochowy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży hutniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 24847
Praca stała
Lokalizacja: Herby/ k. Częstochowy

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przewozu złomu zgodnie z dyspozycją przełożonego, do 70 km od bazy
  • ładowanie oraz rozładowywanie złomu
  • wstępna ocena zgodności odbieranego złomu (w miejscu odbioru) z istniejącymi w firmie normami (poziom zanieczyszczeń, materiały niebezpieczne i niepożądane).; informowanie przełożonego o stwierdzonych odstępstwach od normy
  • utrzymywanie powierzonego pojazdu w stałej gotowości technicznej oraz zabezpieczanie go przed dostępem osób nieuprawnionych, uszkodzeniem lub utratą
  • współdziałanie przy utrzymaniu ruchu wspólnie z Kierowcą Liderem pod nadzorem Kierownika Placu
  • utrzymywanie właściwej organizacji i porządku wg standardów OOL (utrzymywanie czystości i porządku w powierzonym pojeździe i miejscu jego garażowania)
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy wśród dostawców złomu (punktualnie podstawiać środek transportowy klientowi, pracować bez reklamacji i uzasadnionych skarg klientów wewnętrznych i zewnętrznych).
  • prowadzenie oraz dbanie o kompletność dokumentacji

Oczekiwania:
  • prawo jazdy kat. C + E wraz z doświadczeniem
  • wymagane świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy
  • doświadczenie w kierowaniu pojazdem z przyczepą z dyszlem na obrotnicy
  • mile widziane uprawnienia HDS (II Ż)
  • posiadanie karty kierowcy (do tachografów cyfrowych) będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dwuskładnikowy system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)