Kierowca Samochodu Ciężarowego z przyczepą, woj. śląskie

Trenkwalder

Chorzów i okolice, śląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów i okolice

Obowiązki:
- wykonywanie transportu drogowego z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa,
- bezawaryjna obsługa sprzętu umożliwiająca zachowanie ciągłości pracy.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- prawo jazdy kat. C+E (wpis kodu 95),
- świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy,
- ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego oraz szkolenie okresowe – kwalifikacje zawodowe,
- aktualne badania,
- doświadczenie w prowadzeniu pojazdu z przyczepą.

Mile widziane:
- znajomość przepisów o transporcie drogowym, a także czasie pracy kierowców,
- uprawnienia HDS (II Ż),
- podstawy wiedzy z zakresu budowy i działania samochodów ciężarowych (wstępna diagnoza usterek),
- znajomość działania hydrauliki siłowej.

Oferujemy:
- praca w systemie II-zmianowym,
- lokalny charakter pracy - codzienne wyjazdy i przyjazdy do oddziału w Chorzowie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stabilną i stałą pracę w renomowanej firmie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr cert. 136)
Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 160, 30-212 Kraków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy