Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 t

Ekobet Beton

Jaworzyna Śląska, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- transport mieszanki betonowej zgodnie z poleceniami Dyspozytora zespołu,
- utrzymywanie powierzonego samochodu w gotowości technicznej oraz w
czystości,
- informowanie przełożonego o zauważonych usterkach w przydzielonym sprzęcie,
- kompletne i terminowe przekazywanie dokumentacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- ważnego prawa jazdy kat. C,
- świadectwa kwalifikacji uprawniającego do przewozu rzeczy oraz orzeczenia
psychologicznego,
- dyspozycyjności,
- uczciwości,
- odpowiedzialności.
Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy.

Prezentacja firmy

Celem przedsiębiorstwa jest produkcja, transport <br/>oraz sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji