Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, Ulm, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego niemieckiego partnera do pracy w okolicach Ulm kandydatów na stanowiska:

• transport opon do samochodów osobowych i ciężarowych okolicach Ulm

Oferta:
- wynagrodzenie na poziomie ok. 1500-1600€ netto miesięcznie
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę do zapłaty we własnym zakresie
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- możliwość nadgodzin

Wymagania

Wymagania
• aktualne prawo jazdy kat. C +E z uprawnieniami do przewozu towarów
• elektroniczna karta kierowcy i doświadczenie w obsłudze tachografu cyfrowego
• znajomość niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (B1)
• brak nałogów i wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne