KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E

POLBOT KRUSZYWA S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Firma transportowo-produkcyjna POLBOT Kruszywa S.A. zatrudni kierowców z doświadczeniem kat. C+E do przewozu kruszyw.

Praca od poniedziałku do piątku na terenie Warszawy -z zakwaterowaniem

Wymagania

  • doświadczenie na tym stanowisku,
  • karta kierowcy, aktualne dokumenty kierowcy zawodowego (badania lekarskie, psychologiczne i świadectwo kwalifikacji zawodowej),
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków.
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

Naszym Kierowcom zapewniamy:

  • umowę o pracę w stabilnej i ugruntowanej na rynku firmie transportowo- produkcyjnej
  • terminową wypłatę,
  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy.
  • posiadamy atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz pakiety medyczne dla kierowców
  • kierowcom spoza Warszawy firma gwarantuje możliwość zakwaterowania

Prezentacja firmy

POLBOT KRUSZYWA S.A. <br/>Świadczymy usługi transportowo-produkcyjne mat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive