Kierowca samochodu ciężarowego C+ E

Stegmann Personaldienstleistung GmbH

31867 Lauenau , zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla miedzynarodowej firmy transportowej na terenie Niemiec poszukujemy kierowcow samochodow ciezarowych ( 40 ton ) oraz

Obowiązki:
-prowadzenie pojazdow typu: Sattel- i/albo Tandemfahrzeugen ( 40 t)
-zaladunek i rozladunek towaru

Oferujemy:
- zatrudnienie w renomowanych firmach niemieckich
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- trakcyjne wynagrodzenie plus dodatki branzowe
-opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech
-zakwaterowanie finansowane prze pracodawce niemieckiego

Wymagania

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E
- doświadczenie w pracy na ciezarowkach typu Sattel i lub Tandemfahrzeugen ( 40 t
- wiedza dotyczaca zabezpieczenia ładunku, pracy i odpoczynku kierowców
- dyspozycyjność ( wyjazdy w weekend )
- dobra znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i w pisaniu

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie oplacone przez pracodawce
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive