Kierowca - Przedstawiciel Handlowy

Antar

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • dostarczanie towaru do siedziby klienta (Opel Vicaro)
  • Sprzedaż artykułów BHP stałym klientom ( składy budowlane, sklepy ogrodnicze)
  • zbieranie zamówień, odbiór należności
  • praca od poniedziałku do piątku na terenie Krakowa oraz okolicznych miast

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5t
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - mile widziane
  • chęci do pracy, status STUDENTA

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole z dobrą atmosferą
  • umowę zlecenie
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • możliwość awansu
  • narzędzia pracy: Opel Vivaro, telefon, urządzenie mobilne, platformę B2B

Prezentacja firmy

Antar to firma w której pracują zadowoleni ludzie. Portal antar.p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca dla studenta