Kierowca prezesa zarządu (m/k)

Trenkwalder

Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki
Obowiązki:
  • organizacja, koordynacja i realizacja przejazdów prezesa zarządu w Polsce i za granicą,
  • zapewnienie transportu dla gości prezesa,
  • utrzymanie floty zarządu w należytym stanie technicznym,
  • bieżące wsparcie logistyczne biura zarządu,
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez prezesa zarządu.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy VIP lub osobistego kierowcy prezesa/członków zarządu, korpusu dyplomatycznego,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy w nienormowanym czasie,
  • gotowość do wyjazdów służbowych w całej Polsce i za granicą,
  • znajomość topografii i umiejętność czytania map,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz dobra prezencja,
  • punktualność, uczciwość, sumienność oraz zaangażowanie.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - nie przez agencję pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy