KIEROWCA PRAWA JAZDY KAT. C+E - transport międzynarodowy i krajowy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714)

z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97b, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Min. 2 lata doświadczenia w ruchu międzynarodowym
  • Prawa jazdy kat. C+E
  • Cyfrowej karty pracy
  • Posiadania aktualnych badań lekarskich, psychologicznych wraz z kursem na przewóz rzeczy
  • Aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • Pełnego zaangażowania w pracę
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (wysokość podstawy uzależniona od doświadczenie, wysokie kwoty delegacji, premie miesięczne, premie okresowe)
  • Praca w systemie 3/1
  • Prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Nowoczesny tabor samochodowy
  • Kompleksowy pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive