Kierowca / Pomoc Maglarza - Pralnia Chemiczna i Wodna

Dry&Clean

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Solidnego i Uczciwego Kierowce do pracy w Pralni Chemicznej i Wodnej.

Tryb pracy: Dwu-zmianowy;

Wymiar godzinowy: Pełny Etat

Lokalizacja: Bemowo/Blizne Jasińskiego

Zakres obowiązków:

• Odbiór i odwóz asortymentu pralniczego do klientów biznesowych oraz detalicznych;

• Prowadzenie ewidencji przekazywanego prania;

• Obsługa pakowarki;

• Pomoc maglarza;

• Pomoc w załadunku i rozładunku pralnic i suszarek;

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem;

• Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;

• Stałe wynagrodzenie+ premie;

• Profesjonalne szkolenie;

• Miłą atmosferę pracy;

• Wszystkie Niedziele wolne;

• Pracę na nowoczesnym sprzęcie z wykwalifikowaną kadrą;

Wymagania

• Bardzo dobre zdrowie i ogólna wydolność fizyczna;
• Praktyczna umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych do 3,5 tony;
• Zaangażowanie i Energiczność w wypełnianiu powierzonych obowiązków;
• Komunikatywność i Miłe usposobienie;
• Dokładność, staranność i uczciwość;
• Bez nałogów!;
• Doświadczenie w pracy w pralni chemicznej lub wodnej będzie dodatkowym atutem;
• Gotowość do długoterminowej współpracy;

Prezentacja firmy

Profesjonalna pralnia chemiczna i wodna Dry&Clean, to firma z wieloletni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie i dodatki po okresie próbnym, około 400 pln
Branża / kategoria:
Praca Inne