Kierowca pojazdu ciężarowego typu Bramowiec - OD ZARAZ - ATRAKCYJNA STAWKA

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

DAKO JOB CENTER - Agencja Pracy Tymczasowej - prowadzona przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO sp. z o.o. oraz Dako Work Sp. Z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gliwicach zapewnia kompleksową obsługę jako job center – agencja pracy Śląsk. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i dysponujemy dużą liczbą posiadających wysokie kwalifikacje pracowników.
Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Kierowca pojazdu ciężarowego typu Bramowiec

Opis stanowiska:

- prowadzenie pojazdu ciężarowego typu bramowiec przeznaczonego do odbioru odpadów (gruzu).

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C z kodem 95,
- aktualna karta kierowcy,
- doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego typu bramowiec i/ lub HDS,
- mile widziane doświadczenie przy transporcie odpadów budowlanych w kontenerach.

Nasza oferta:

- atrakcyjne warunki,
- umowę o pracę tymczasową,
- gwarantujemy zakwaterowanie,
- opiekę polskich koordynatorów,
- zwrot kosztów dojazdu z miejsca pracy do miejsca zatrudnienia,
- praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.