Kierowca- Opiekun

B&W

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Poszukuje Panów z prawem jazdy do Anglii do Londynu i Devon.

Praca polega na jeżdżeniu samochodem do podopiecznych i opiece nad nimi.

Czasami kierowca opiekun wozi też opiekunów którzy nie maja prawa jazdy.

Wymagamy komunikatywny angielski. Doświadczenie nie jest wymagane, zapewniamy trening na miejscu.

Wynagrodzenie od 9. 30funta na godzinę plus duza ilosc nadgodzin.

Średnio kierowca – opiekun pracuje 50h tygodniowo i więcej.

Praca legalna u brytyjskiego pracodawcy. Firma pożycza samochód i pomaga z mieszkaniem. Firma ma swoje Staff room. Pracownik może mieszkać tam wówczas za mieszkanie pracodawca odciąga z pensji 80funtów tydzień. Jest to pokoj pojedynczy. Jeśli ktoś się decyduje na pokój wspólny około 50 funtów tygodniowo.

W tej ofercie jest Bonus, pracodawca wypłaca 75 funtów dla osób które zostaną w pracy po okresie próbnym 3 miesięcznym.

Dojazdy do podopiecznych liczą się w godzinach pracy 7.20 funta na godzinę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

B&W Jest agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Poprzez c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie