Kierowca- Opiekun

B&W

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukuje Panów z prawem jazdy do Anglii do Londynu.

Praca polega na jeżdżeniu samochodem do podopiecznych i opiece nad nimi.

Czasami kierowca opiekun wozi też opiekunów którzy nie maja prawa jazdy.

Wymagamy komunikatywny angielski. Doświadczenie nie jest wymagane, zapewniamy trening na miejscu.

Wynagrodzenie od 8.5 funta na godzinę plus duza ilosc nadgodzin. Praca legalna u brytyjskiego pracodawcy. Firma pożycza samochód i pomaga z mieszkaniem. W tej ofercie jest Bonus, pracodawca wypłaca 75 funtów dla osób które zostaną w pracy po okresie próbnym 3 miesięcznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

B&W Jest agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Poprzez c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka