KIEROWCA NA TRASACH MIĘDZYNARODOWYCH C+E

OPT LOGISTIC Optima Poland 2 Sylwester Biel

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:

Kierowca międzynarodowy C+E oraz mechaników samochodowych
Miejsce pracy: Katowice (okolice), Mysłowice, Sosnowiec (okolice)

Opis stanowiska:

Kierowcy:
Transport towarów na terenie Unii Europejskiej

Mechanicy samochodowi:
Obsługa samochodów dostawczych, osobowych i ciężarowych

Wymagania

Wymagania:

Kierowcy:
Prawo jazdy kategorii C+E
Mile widziana karta kierowcy oraz aktualne badanie lekarskie i psychotechniczne
Odpowiedzialność za powierzone mienie
Solidność i punktualność

Mechanicy samochodowi
Znajomość obsługi aut dostawczych, ciężarowych
Zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
Punktualność
Dokładność

Oferujemy:

Umowę o pracę
Pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych
Nowoczesny tabor samochodowy
Miłą atmosferę

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy firmą transportową działającą na terenie kraju i za grani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka