kierowca na busa plandekę- 10-cio paletówka do 3,5 t

P.H.U. AMEP

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa zatrudni kierowcę z doświadczeniem na busa do 3,5 t- plandekę z Wrocławia lub jego okolic.
Jeden do dwóch weekendów w miesiącu w trasie.

Wymagania:
-doświadczenie w jeżdzie po Europie, a w szczególności znajomość Niemiec.
- doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych
-znajomość specyfiki pracy przy załadunku i rozładunku
-znajomość wypełniania dokumentów CMR
- odpowiedzialność
-dyspozycyjność
- zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki wynagradzania
- stabilną i stałą pracę
-praca na nowych autach typu bus 10-cio paletówki

Prezentacja firmy

JESTEŚMY DOŚWIADCZONĄ FIRMA TRANSPORTOWĄ. OBECNIE W ZWIAZKU Z DYN... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców