Opis stanowiska pracy

Macsped Wienconek i Majewicz Sp.Jawna poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Obowiązki na stanowisku:
-realizacja międzynarodowych zleceń transportowych
-przestrzeganie obowiązujących przepisów w tym czasu pracy
-dbałość o powierzony ładunek
-sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
-dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Od Kandydatów oczekujemy:
-kwalifikacji C + E
-aktualnych uprawnień i badań
-aktualnego zaświadczenia o niekaralności
-aktualnego uprawnienia ADR w zakresie podstawowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji usług transportowych z/do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka