Kierowca Międzynarodowy

HRK S.A.

Poznań/Kalisz/Wrocław, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz klient - istniejąca od 1992 roku firma transportowo-spedycyjna - poszukuje aktualnie osób na stanowisko:

Kierowca MiędzynarodowyMiejsce pracy: Poznań/Kalisz/Wrocław

Zadania:

  • Transport towarów na terenie Niemiec,
  • Jazda w pojedynczej obsadzie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E,
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym - plandeka,
  • Karta kierowcy do cyfrowego tachografu,
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku kierowcy,
  • Uprawnienia ADR,
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Mile widziane aktualne badania lekarskie i psychotechniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w kontenerach,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Preferowane miejsce zamieszkania - okolice Kalisza, Poznania lub Wrocławia.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w EURO,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Nowoczesny tabor,
  • Pracę w systemie 3 tygodnie pracy w Niemczech, 1 tydzień w Polsce.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.