Kierowca międzynarodowy

F.H.U. Spectrum

Katowice, 40-318, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko kierowca w transporcie międzynarodowym na busach.

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę

Wymagania

Wymagamy doświadczenia na busach w ruchu międzynarodowym

Informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty. Przysłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Prezentacja firmy

Transport krajowy i międzynarodowy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców