Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa specjalizująca się w transporcie chłodniczym zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko:

K I E R O W C A  M I Ę D Z Y N A R O D O W Y

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • nowoczesną flotę ciągnik siodłowy (Scania, Iveco, Mercedes) + naczepa,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie plus dodatek od kilometrów,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • ryczałt na dojazd do pracy,
  • miesięczną premię uznaniową;
  • nagrody jubileuszowe,
  • telefon komórkowy nowej generacji (smartfon)
  • ubezpieczenie podróży służbowych w tym assistance, koszty leczenia i transportu, NNW,
  • elastyczny system pracy,
  • pracę w pojedynczej bądź podwójnej obsadzie,
  • obsługę serwisową zestawu przez wewnętrzny dział,
  • szkolenie dla kierowców z kwalifikacjami, którzy nie mają doświadczenia,
  • wyjazdy na terenie krajów UE (głownie kierunek włoski).

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne,
  • karta kierowcy,
  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców i jazdy,
  • motywacja do pracy oraz dyspozycyjność,
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
  • uprawnienia do przewozu rzeczy w transporcie krajowym i międzynarodowym,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej.

OBOWIĄZKI:

  • terminowe wykonywanie zleceń transportowych,
  • kontrola temperatury załadunkowej towaru,
  • odpowiedzialność za załadunek i rozładunek towaru,
  • odpowiedzialność za odbiór wszelkiej niezbędnej dokumentacji u Klienta,
  • dbanie o sprzęt powierzony do wykonania pracy.

Prezentacja firmy

Firma MARAM specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne