HSF Logistics Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonująca w Polsce od 2007r. Zatrudniamy ponad 600 pracowników oraz dysponujemy taborem 250 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej. W Polsce siedziba mieści się w Szubinie w pobliżu Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: Holandia (Winterswijk, Nijmegen)

Opis stanowiska:

Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w podwójnej i pojedynczej obsadzie.

Wymagania:

  • kierowca międzynarodowy z doświadczeniem w obsłudze naczepy typu chłodnia,
  • prawo jazdy C+ E,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności,
  • minimum 1 rok udokumentowanej pracy jako kierowca powyżej 12 ton,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie,
  • karta kierowcy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • terminowe płatności,
  • dowóz pracowników do Holandii.
Więcej informacji: nr. Tel. +48 694-431-199

Proszę aplikować mailowo: praca@hsf.nl