Kierowca międzynarodowy

Respect de Luxe

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kandydat będzie odbywał kursy z Gdańska do Holandii 9-osobowym busem marki Ford Transit Custom (rocznik 2015-2016).

W Holandii kandydat będzie zabierał pasażerów spod wskazanych adresów i wysadzał ich na trasie nr 6 (Kołbaskowo-Malbork) Kierowca będzie wykonywał 4-5 kursów miesięcznie, najczęściej w soboty.

Wyjazd z Gdańska sobota wieczór i powrót do Gdańska poniedziałek ok 10.00 rano.

Wymagania

Prawo jazdy kat B min 3 lata, doświadczenie w przewozie osób. Wiek min 25 lat. Kontakt mailowy i telefoniczny z Pracodawcą, Obsługa nawigacji, znajomość topografii Holandii i Niemiec.

Cechy: UCZCIWOŚĆ, opanowanie, rzetelność, dokładność,

Mile widziane
Świadectwo kwalifikacji lub kurs dokształcający dla kierowców w przewozie osób.

Prezentacja firmy

Nasza Firma oferuje państwu usługi w zakresie międzynarodowych przewozów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców