Kierowca międzynarodowy samochodu o DMC 3,5T (BUS - Plandeka)

F.U. BPM

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

FU BPM firma działająca w branży transportowej od 2005 roku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca międzynarodowy samochodu o DMC 3,5T (BUS - Plandeka).

Zakres obowiązków:
- Transport powierzonych ładunków na terenie Unii Europejskiej i Polski.

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych.
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym.
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Transportowo - Spedycyjna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców