Kierowca międzynarodowy kat. CE

OTTO Work Force

Żary, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Żary

OTTO Polska Sp. z o.o.(nr rej. 2590), jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta - dużej międzynarodowej firmy transportowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Nr Ref. ID\OTTO\07\2015

Rejon: cała Europa

Zakres obowiązków:

  • przewożenie ciągników siodłowych i maszyn z fabryk do dealerów na terenie całej Europy,
  • czas pracy 3 tygodnie w trasie 1 tydzień wolnego,
  • praca nie wymaga znajomości języków obcych (dyspozytorami są Polacy),
  • firma chętnie daje szansę na pracę młodym kierowcom bez doświadczenia.
  • prawo jazdy kategorii C+E,świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne,
  • karta kierowcy,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane udokumentowane doświadczenie,
  • chęci i motywacja do pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania (podstawa, premie, diety),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • 2 tygodniowe profesjonalne szkolenie dla kierowców (częściowo w Polsce, częściowo w Holandii), pokrywamy koszt zakwaterowania i wyżywienia,
  • nowoczesny park samochodowy,
  • stabilne zatrudnienie bez przestojów w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy z podaniem numeru referencyjnego oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.