Kierowca Międzynarodowy kat C+E

Zakład Usług Transportowych s.c

Leżajsk, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy  firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza Centrala znajduje się w Leżajsku.

W chwili obecnej poszukujemy:

Kierowców Miedzynarodowych KAT. C+E

Wymagania:

  • prawa jazdy kategorii C+E
  • aktualnej karty kierowcy,
  • doświadczenie na trasach międzynarodowych,

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie,
  • wyjazdy głównie na obszar Europy Zachodniej
    (Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Holandia)
  • nowoczesny tabor
  • atrakcyjne zarobki,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Pan Józef Golik

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zmianami”

Prezentacja firmy

Firma z branży transportowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka