Kierowca międzynarodowy Kat. C+E

Pigeon TSL Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym,
  • System pracy 2/1 ; 3/1 ; 4/1
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych
• aktualne prawo jazdy kat.CE + Karta Kierowcy
• aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
• kurs na przewóz rzeczy
• aktualne zaświadczenie o niekaralności
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicznej – będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną, świadczącą usługi w zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców