KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. C+E

TRANSBUD-KATOWCE S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

  • prawa jazdy kategorii C+E (kod 95)
  • aktualnej karty kierowcy, zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy, ważnych badań psychologicznych
  • zaangażowanie, solidność, poczucie odpowiedzialności, nastawienie na rozwój
  • natychmiastowa gotowość do pracy
  • mile widziane doświadczenie na trasach międzynarodowych
  • przyjmujemy również kierowców bez doświadczenia do przyuczenia na podwójną obsadę

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie
  • wyjazdy głównie na obszar Europy Zachodniej (Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania)
  • pracę ze sprzętem najwyższej jakości w nienagannym stanie technicznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę
  • refundacja kosztów związanych z odnowieniem uprawnień (prawa jazdy, karty kierowcy)
  • wypłaty z ZFŚS - bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, pożyczki z Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej
  • ubranie robocze
  • strzeżony parking dla samochodów na terenie firmy

OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU:

506 011 565 lub 506 011 649

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH OD 8:00 DO 16:00

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transbud-Kartowice S.A. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym, że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Prezentacja firmy

Nasza Spółka powstała w 1952 roku pod nazwą Katowickie Przedsię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne