Kierowca MIędzynarodowy kat. C + E

OTTO Work Force

Żary, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Żary

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Miejsce wykonywania pracy:

Zagranica (baza firmy: Żary-województwo lubuskie);

Opis stanowiska pracy:

  • Transport maszyn oraz ciągników siodłowych z fabryk do dealerów na terenie całej Europy;

Oferujemy:

  •   Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa +diety + premie)
  • Nowoczesny park samochodowy;
  • Gruntowne szkolenie w siedzibie firmy (częściowo w Polsce, częściowo w Holandii na koszt pracodawcy);
  •   Prawo jazdy kat. B, C+E;
  •   Karta Kierowcy;
  •   Mile widziane doświadczenie na trasach międzynarodowych;
  •   Kurs na przewóz rzeczy;
  •   Praca nie wymaga znajomości języków obcych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.