Kierowca międzynarodowy kat. B

Virtual Market Polska Sp. Z o.o.

UE, zagranica

Opis stanowiska pracy

Podejmę współpracę z kierowcami na auta do 3,5 t. na trasach międzynarodowych

Wymagania:

prawo jazdy kategorii B
mile widziane doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych na trasach międzynarodowych
podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
dyspozycyjność
zaangażowanie i dobra organizacja pracy
mile widziany ukończony kurs ADR.
gotowość do podjęcia współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej

Zakres obowiązków:

prowadzenie samochodów dostawczych do 3,5 tony po terenie całej Unii Europejskiej
prowadzenie dokumentacji transportowej
prowadzenie dokumentacji czasu pracy
dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy:

Nowy samochód
Pełne wyposażenie samochodu
Telefon służbowy
System pracy 3 tygodnie pracy - tydzień wolnego lub 2 tygodnie pracy - tydzień wolnego
Około 12.000 km miesięcznie
Wsparcie

Wynagrodzenie:

Stawka za każdy przejechany kilometr - 0,27 zł
Postój 24h w trasie ( czyli tzw. Dieta postojowa ) 60,00 zł
Zwrot kosztów ZUS – w przypadku nowej działalności przez 2 lata jest tzw. Mały ZUS 450,00 zł
Księgowość – zwracamy koszty księgowej i nasza księgowa zajmuje się rozliczeniem 50,00 zł
Premia za wyniki, punktualność, jakość pracy, itd.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców