Kierowca Międzynarodowy kat. B

Carliner Logistics

Oborniki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy kierowców kat.B. Transporty pomiędzy krajami Unii Europejskiej samochodem dostawczym z plandeką, z kabiną sypialną, przystosowany do dłuższych wyjazdów.

Oferujemy:
• Praca przez 3 lub 4 tygodnie za granicą i jeden tydzień wolnego\
• Pełen etat,
• Umowa Zlecenie
• Atrakcyjne warunki wynagradzania
• Terminowe wypłaty
• Pracę w stabilnej firmie
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor

Oczekujemy:
• Udokumentowane doświadczenie w transporcie krajowym lub międzynarodowym
• Prawo jazdy kategorii B
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Badania psychologiczne
• Badania Lekarskie
• Zaświadczenie o niekaralności
• Mile widziany ADR
• Dyspozycyjność
• Podstaw związanych z obsługą pojazdu pod względem mechanicznym
• Dyspozycyjność i odpowiedzialność
• Umiejętność posługiwania się Mapami oraz GPS
• Miejsce zamieszkania najlepiej w promieniu 80 km od bazy w Obornikach/k. Poznania

Kontakt wyłącznie telefoniczny pod nr 519809208

Prezentacja firmy

„Carliner Logistics” to rodzinna firma, która powstała w celu kon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców