Kierowca międzynarodowy kat. B na auto bus plandeka DMC do 3.5T

Fra Tom Usługi Transportowe

62-200 Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę na auto typu Bus (Renault Master plandeka- 8epall) w ruchu międzynarodowym, system pracy 3/1 (min. 3tyg pracy/1tydz w domu) lub wyjazdy tygodniowe.

Wymagane:

prawo jazdy kat. B

orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowca

ukończone 21lat

umiejętność korzystania z mapy (proszę nie mylić z umiejętnością korzystania z nawigacji)

Mile widziane:

komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego ułatwia pracę

orzeczenie psychologiczne

Oferowane:

umowa o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 1m-c)

korzystne warunki finansowe wypłacane terminowo

Wyjazdy i powroty do Gniezna

Możliwość podpisania umowy o współpracę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV (wraz z nr tel.) poprzez formularz kontaktowy

Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997r., poz. 883)”

Prezentacja firmy

Transport drogowy towarów do 3.5t dmc

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców