Kierowca międzynarodowy (kat. B, C+E)

InterKadra Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Gniezno

Obowiązki:

* Praca na terenie krajów UE (na zestawach plandekowych i specjalistycznych )
* Praca w systemie 4x1

Wymagania:

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
* Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
* Prawo jazdy kat. B, C+E
* Kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, cyfrowa karta kierowcy
* Mile widziane doświadczenie na tandemach z wymiennymi boxami (system BDF) lub w transporcie ponadgabarytowym

Oferujemy:

* Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
* Pracę w systemie 4x1 na terenie Europy Zachodniej
* Bardzo dobre warunki finansowe i terminowe wypłaty

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.